Dėl mokinių priėmimo į I gimnazijos klases nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.

Šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybė rengia naują  priėmimo į Vilniaus miesto mokyklas tvarkos aprašą, kuriame bus apibrėžti atnaujinti priėmimo kriterijai ir tvarka. Kai šis aprašas bus patvirtintas, paskelbsime ir priėmimo į Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnaziją tvarką (pagrindiniai priėmimo principai ir sąlygos išliks tokie patys kaip ir ankstesniais metais, bus keičiamos datos).

•    2018 m. kovo 14 d. 18 val. gimnazijoje vyks ATVIRŲ DURŲ VAKARAS, kurio metu plačiau pristatysime priėmimo į gimnaziją tvarką bei reikalavimus, atsakysime į Jums kylančius klausimus.
•    Planuojama, jog kitais mokslo metais pageidaujantys mokytis Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijoje prašymus centralizuotoje prašymų teikimo sistemoje (https://svietimas.vilnius.lt) galės teikti nuo 2018 m. kovo 1 d. iki kovo 31 d.
•    2018 m. balandžio 28 d. 9 val. vyks Mokinių žinių ir gebėjimų patikrinimas.

Konferencija „100 atsakymų piliečiui“

atkurtailietuvai100-vertikalus-logo-tamsus-su-spalvotu-rgb_(1)Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, bendradarbiaudama su Vilniaus universitetu ir Lietuvos mokslo akademijos Mokslininkų rūmų skyriumi,  Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga organizuoja konferenciją „100 atsakymų piliečiui“, skirtą patriotiškumo ir pilietiškumo ugdymui. Konferencijoje dalyvauja filosofai, istorikai iš Vilniaus universiteto, mokslininkai, mokytojai,  I-IV klasių gimnazistai. Jie dalinsis įžvalgomis apie Lietuvos valstybę, laisvės reikšmę ir pilietiškumo svarbą žmogaus ir valstybės gyvenime, kokie esame žengdami į antrąjį šimtmetį, ką Lietuva turėtų nuveikti per kitą savo gyvavimo šimtmetį.

Data:   2018 m. vasario 8 d. (ketvirtadienis) 10.00 val.
Vieta: Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, aktų salė II a. (Taikos g. 81)
Registracija į konferenciją vyksta iki 2018-02-01
https://goo.gl/forms/MhuVojRcNuQT4XmG3
Konferencijos nuostatai.
Preliminari konferencijos programa.

Kviečiame į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „Studijos 2018“

a

Daugiau nei 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo lyderių, verslo profesionalų, karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų, valstybinių tarnybų institucijų atstovų parodoje STUDIJOS 2018 kviečia būti ir kurti Lietuvai!
Kvietimas į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą STUDIJOS 2018
Atsinaujinusi, išaugusi ir dar daugiau galimybių suteikianti.
Parodos moto – renkuosi pažangią Lietuvą!
Parodos darbo laikas:
Vasario 8 ir 9 dienomis – 10.00–17.00 val.
Vasario 10 dieną – 10.00–16.00 val.
Daugiau apie parodą: http://litexpo.lt/lt/parodos/-studijos-2018

KVIEČIAME MOKINIŲ TĖVUS Į SUSITIKIMUS-POKALBIUS SU DALYKŲ MOKYTOJAIS, GIMNAZIJOS VADOVAIS, PAGALBOS SPECIALISTAIS

paveikslasIII-IV klasių mokinių tėvų susitikimai-pokalbiai su dalykų mokytojais, gimnazijos vadovais, pagalbos specialistais vyks
lapkričio 9 dieną 15.00–19.45 val.,

I-II klasių mokinių tėvų – lapkričio 22 dieną 15.00–19.45 val.

Rekomenduojame atvykti kartu su sūnumi/dukra.
Kviečiame tėvus registruotis į susitikimus.

REGISTRACIJOS NUORODA IŠSIŲSTA el. paštu ir per TaMo dienyną.