Išvyka į Markučius

markuciaiPaskutinę gegužės mėnesio dieną antrokų būrys aplankė Markučiuose įsikūrusį literatūrinį Aleksandro Puškino muziejų ir nepamiršo nusifotografuoti prie paminklo, skirto poetui. Muziejus įkurtas Aleksandro Puškino sūnaus Grigorijaus Puškino ir jo žmonos Varvaros Puškinos dvaro gyvenamajame name.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

II f klasės gimnazistai Paberžės socialinės globos namuose

IMG_2164Artėjant šventiniam metui dažnai susimąstome apie praėjusius metus ir norime, kad švenčių laukimas būtų šiltesnis, sukurtų daugiau teigiamų emocijų ir gerumo. Šis laikotarpis – dalinimosi ir davimo kitiems metas, jį įprasminome apsilankymu socialinės globos namuose, įsikūrusiuose Paberžės seniūnijoje Lygialaukio kaime.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

„Į viršūnes“ – geriausiai besimokančių gimnazistų kelionė

tatraiKaip ir kiekvienų metų rudenį, praėjusią savaitę vyko geriausiai besimokančių gimnazistų kelionė į Lenkijos Tatrų nacionalinį parką. Šiais metais kalnų viršūnių nedengė sniegas, kaip praėjusiais, tačiau Tatrų peizažas dėl to nesumenko, o tik dar geriau atsivėrė mūsų gimnazistų akims.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.

Pirmoji kelionė kartu

I C ViekšniuoseAnkstyvą spalio rytą pirmųjų klasių mokiniai sugužėjo į pirmąją gimnazistų išvyką. Juk kiekvienas mėgsta pabūti su draugais bei atrasti dar neregėtų kampelių. Pirmokų kelionė į Mykolo Biržiškos gimtinę Viekšnius yra daugiametė MBG tradicija. Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.