II f klasės gimnazistai Paberžės socialinės globos namuose

IMG_2164Artėjant šventiniam metui dažnai susimąstome apie praėjusius metus ir norime, kad švenčių laukimas būtų šiltesnis, sukurtų daugiau teigiamų emocijų ir gerumo. Šis laikotarpis – dalinimosi ir davimo kitiems metas, jį įprasminome apsilankymu socialinės globos namuose, įsikūrusiuose Paberžės seniūnijoje Lygialaukio kaime.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

„Į viršūnes“ – geriausiai besimokančių gimnazistų kelionė

tatraiKaip ir kiekvienų metų rudenį, praėjusią savaitę vyko geriausiai besimokančių gimnazistų kelionė į Lenkijos Tatrų nacionalinį parką. Šiais metais kalnų viršūnių nedengė sniegas, kaip praėjusiais, tačiau Tatrų peizažas dėl to nesumenko, o tik dar geriau atsivėrė mūsų gimnazistų akims.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.

Pirmoji kelionė kartu

I C ViekšniuoseAnkstyvą spalio rytą pirmųjų klasių mokiniai sugužėjo į pirmąją gimnazistų išvyką. Juk kiekvienas mėgsta pabūti su draugais bei atrasti dar neregėtų kampelių. Pirmokų kelionė į Mykolo Biržiškos gimtinę Viekšnius yra daugiametė MBG tradicija. Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Išvyka į spektaklį „Borisas Godunovas“

Prabėgus šventėms ir atėjus dar vieniems metams, per kuriuos tikimasi įgyvendinti slaptas svajones, visi sugrįžo į senas vėžes ir toliau kibo į darbus. Ketvirtadienio vakarą, spaudžiant šaltukui, dauguma žmonių grįžo namo po sunkios darbo dienos, o mokytojos Roza Miliajeva, Galina Jakimavičienė, Ala Tichomirova bei jų mokiniai vėl išvyko į teatrą. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre buvo rodomas Mariaus Nekrošiaus režisuotas spektaklis „Borisas Godunovas“ pagal rusų literatūros klasiko Aleksandro Puškino poetinę dramą. Plačiau >>