Knygų klubo susitikimas su rašytoja Ilona Ežerinyte

kino klubo diskusijaKiekviena MBG knygų klubo diskusija yra ypatinga, išskirtinė. Iš susitikimų gimnazistai išsineša vis kitokią emociją ar mintį: „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ skatina svarstyti apie drąsą būti savimi, „Autsaideriai“ širdy sėja meilę vaizduojamai draugystei, „Druska jūrai“ ar „Knygų vagilė“ jautriai paliečia skaudaus likimo temas… Vis dėlto bene puikiausias dalykas yra galimybė susipažinti su knygos autoriumi. Pernai kvietėme rašytoją Unę Kaunaitę, o šiais mokslo metais gimnazistams nusišypsojo laimė susitikti su aptariamos knygos „Verksnių klubas“ autore Ilona Ežerinyte.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Svečiai iš Ukrainos

U_0232018 m. balandžio 12 d. gimnazijoje svečiavosi  Lietuvos-Ukrainos vystomojo bendradarbiavimo projekto „Parama nuo konflikto nukentėjusiems Rytų Ukrainos regionams švietimo srityje: Kelyje į pokyčius“ dalyviai iš Donecko ir Luhansko.

Susitikimas su žurnaliste Egle Bučelyte

susitikimas su Egle Bučelyte1991-ųjų Sausio 13-oji. Kruvinasis Sekmadienis. Diena, kuri pakeitė Lietuvos istoriją. Diena, kuri parodė lietuvių patriotiškumą ir ryžtą pasiaukoti dėl kilnesnio tikslo. Diena, kuri niekada neturėtų būti užmiršta. Ir tokiais laikais, kai gali atrodyti, jog jaunimas nebesupranta, ką gali reikšti kovoti už savo laisves, teises, nepriklausomybę, Sausio 13-osios įvykiai privalo būti prisimenami. Todėl LRT žinių pranešėja bei diktorė Eglė Bučelytė, kurią paskutinę matė Lietuvos televizijos žiūrovai tą lemtingą Sausio 13-osios naktį, atvyko į Mykolo Biržiškos gimnaziją pasikalbėti su gimnazistais.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Meninio skaitymo pamoka su poete meile Kudarauskaite

susitikimas su Meile KudarauskaiteDocentė poetė Meilė Kudarauskaitė jau ne pirmą kartą lankosi mūsų gimnazijoje. Štai gruodžio 13 d. buvo surengta meninio skaitymo pamoka. Joje poetė aiškino viešosios kalbos svarbą. Ji teigė, jog kalba tai yra akustinių signalų deriniai, kuriais bendraujama, ir yra svarbiausi du kalbos funkciniai stiliai – buitinis bei viešasis.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

VLJO pristatymas MBG

liberalaus jaunimo organizacijaGruodžio 1 dieną biržiškiečius, besidominčius liberaliomis idėjomis, aplankė Vilniaus liberalaus jaunimo organizacija. Vilniaus liberalaus jaunimo organizacija (VLJO) – nevyriausybinė ir nepartinė jaunimo organizacija. VLJO vienija liberaliai mąstančius, atvirus, aktyvius, energingus jaunuolius, siekiančius tobulėti individualiai ir drauge skatinančius visuomenės tobulėjimą bei vystymąsi.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.