Baleto „Stebuklingas mandarinas“ recenzija

Premjeros LNOBT visada laukiamos. Nepaisant to, kad į jas susirenka ne tik baleto mylėtojai, bet ir foto sienelių gerbėjai, nepaisant to, kad bilietai brangesni nei įprastai, nepaisant to, kad neaišku, ar naujas spektaklis bus vertas dėmesio, premjeriniai spektakliai visada suranda savo publiką ir tuščių kėdžių dažniausiai nematyti, tad labai nustebau, kai, likus dviem savaitėms iki trečiosios premjeros, spontaniškai nusprendusi apsilankyti trečiojoje Béla Bartók vienaveiksmio baleto „Stebuklingas mandarinas“ ir operos „Mėlynbarzdžio pilis“ premjeroje, prieš savo akis išvydau žaliuojantį parterį.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGgatvė“.

Krikštynos 2018

krikstynosJeigu kas nors paklaustų, koks MBG renginys yra originaliausias, aš, be abejonės, atsakyčiau, kad tai – KRIKŠTYNOS! Tai yra vienas energingiausių ir linksmiausių mūsų mokyklos renginių, vykstančių mokslo metų pradžioje, kur nauji  mūsų bendruomenės nariai – pirmokai išbando savo jėgas ir stiprina tarpusavio ryšį. Šįmet veiksmas vyko rugsėjo 28 dieną  jau tradicine tapusioje Bražuolės stovyklavietėje.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Išskirtinis įvykis Lietuvai ir mūsų gimnazijai

veliava gimnazijai2018 metų liepos 9–11 dienomis Vilnius rašė naują istorijos puslapį: į Lietuvą sugrąžinti Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signataro profesoriaus Mykolo Biržiškos ir jo šeimos – žmonos Bronislavos Biržiškienės ir brolių, visuomenės veikėjų, profesorių Vaclovo ir Viktoro Biržiškų – palaikai.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.