Išskirtinis įvykis Lietuvai ir mūsų gimnazijai

veliava gimnazijai2018 metų liepos 9–11 dienomis Vilnius rašė naują istorijos puslapį: į Lietuvą sugrąžinti Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signataro profesoriaus Mykolo Biržiškos ir jo šeimos – žmonos Bronislavos Biržiškienės ir brolių, visuomenės veikėjų, profesorių Vaclovo ir Viktoro Biržiškų – palaikai.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.

Tarptautinės fizikos olimpiados grafinio ženklo konkursas

Tarptautinės fizikos olimpiados grafinio ženklo konkursas2020 metais liepos mėnesį Lietuvoje vyks tarptautinė fizikos olimpiada (TFO), kurioje dalyvaus gabiausi jaunieji fizikai iš viso pasaulio. Tai renginys, leidžiantis ne tik pasitikrinti fizikos mokymosi pasiekimus, bet ir skatinantis skirtingų šalių moksleivius susipažinti bei toliau ateityje mokytis fizikos!

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Choreografijos renginio recenzija „Pakutenti sielą“

Tai, kad M. K. Čiurlionio menų mokykla ruošia profesionalius baleto šokėjus, žino visi, bet tik nedaugelis žino, kad nuo pirmos gimnazijos klasės mokykla ruošia ir modernaus šokio šokėjus. Ar jie tokie patys talentingi kaip ir baleto skyriaus mokiniai? 2018 m. birželio 10 d. vykusiame šiuolaikinio šokio programos mokinių baigiamajame koncerte buvo galima įsitikinti, kad Lietuvos šiuolaikinio šokio perspektyvos puikios.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Dailės laimėjimas tarptautiniame menų konkurse Čekijoje

Miko JankeliunoTarptautinis vizualiųjų menų konkursas LIDICE 2018 yra vienas reikšmingiausių ir didžiausių vaikų kūrybos konkursų Europoje. Šiemet jame dalyvavo net 29967 dalyviai iš 79 šalių. Idėjoms atskleisti autoriai rinkosi skirtingas dailės rūšis, visus darbus siejo tema „Vanduo“. Konkurso laimėtojus išrinko kompetentinga tarptautinė komisija.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.