Kaip išvengti rudeninės depresijos?

Vos tik dienos niaukiasi trumpyn, o dangus vis dažniau pravirksta, daugybė žmonių giliai įkvėpę atsidūsta – ir vėl ruduo. Taip, tai juk tas pats metų laikas, kuris dažnai siejamas su liūdesiu, bjauriu oru ir rūpesčių našta. Tačiau mūsų Mykolo Biržiškos gimnazijos keliautojų klubo „Kertam kampą“ kompanija tikrai neliūdėjo, nes spalio 18 dieną, trumpam vadovėlius palikę nuošalyje, mes patraukėme į Kauną, Jiesios kraštovaizdžio draustinį.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Mūšis dėl sosto, arba Prezidento rinkimų debatai

debataiSpalio 26 d. ilgosios pertraukos laukė ne tik prezidento rinkimų kandidatai, bet ir visi gimnazijos mokiniai bei mokytojai.
Aktų salėje vyko kvapą gniaužiantys debatai. Šiais metais į prezidento vietą kandidatuoja net 3 gimnazistai – II e klasės mokiniai Julius Mikelevičius ir Justyna Lavrynovič bei III b klasės mokinė Rugilė Januškevičiūtė.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“