„Keksiukų diena“

IMG_4123Lapkričio 16 d. mokykla prisijungė prie TV3 televizijos ir SEB banko paramos projekto „Išsipildymo akcija 2016“ ir organizavo „Keksiukų dieną“. Mokiniai ir mokytojai atsinešė į mokyklą iškeptą mėgstamiausią pyragą ar kitą gardėsį ir jį pardavė mokyklos draugams ar mokytojams už sutartinę kainą – po 0,50 Eur už gabaliuką. Surinktos už pyragus lėšos – 117 eurų – pervestos „Išsipildymo akcijai 2016“.
Dėkojame mokiniams ir mokytojams, palaikiusiems šią iniciatyvą.

Apie tai, ko mums visiems trūksta

Laikas – neįkainojamas turtas. Jau nuo mažumės girdime, kad laiko neatsuksime, jog jis tik bėga ir bėga… Ypač tai aktualu šiuolaikiniam žmogui, kuris turi krūvas reikalų ir neretai skundžiasi, jog 24 valandų paroje yra per mažai. Visgi, tai yra užtektinai, jei mokame jį planuoti.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

„Noris daugint ją iš begalybės“

fungamaLapkričio 22 d. ketvirtadienį per trečiąją ir ketvirtąją pertrauką trečiokams nuobodžiauti neteko – kiekviena klasė atliko savo sukurtas ar perkurtas dainas matematikai. „Dainuoju matematikai“ – tai renginys, kuriame dainuodami  mokiniai išreiškia meilę matematikai, o komisijos išrinktas  geriausias pasirodymas pakartojamas „Fungamos“ renginyje.

Plačiau skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Apie drąsą būti savimi

Tolerancija – vienas iš daugiausia klausimų, diskusijų ir pamąstymų keliančių šių dienų dalykų, kuris norom nenorom paliečia kiekvieną mūsų. Nors pasaulio istorijos puslapiuose įrašyta daug pasakojimų apie kitatikių persekiojimus ir žudymus, kitos seksualinės orientacijos žmonių engimą, rasių nelygybę, tačiau, nepaisant to, jog laikas bėga, problemos išlieka tos pačios.

Plačiau skaitykite gimnazistų laikraštyje ƒ„MBGatvė“.