MBG žurnalistų kalėdiniai linkėjimai

gimnazijos fojeKalėdos, Kalėdos, Kalėdos… Jas pajuntame valgydami imbierinius sausainius ir gerdami šiltą arbatą namuose, su draugais vaikštinėdami  Vilniaus gatvelėmis,  klausydami kalėdinių dainų, žiūrėdami jau nežinia kurį kartą „Vienas namuose“  ar tiesiog grožėdamiesi sniegu.

Plačiau skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Išvyka į spektaklį „Trys seserys“

Pirmąjį žiemos penktadienio vakarą krito didelės snaigės, tarsi primindamos apie vis artėjančias ir taip nekantriai laukiamas šventes. Kol vieni šiltuose namuose ilsėjosi po savaitės darbų, dvi mokytojos Roza Miliajeva ir Ala Tichomirova bei II e ir III b klasės mokiniai susirinko Vilniaus mažajame teatre žiūrėti Rimo Tumino režisuoto spektaklio „Trys seserys“ pagal rusų literatūros klasiko Antono Čechovo pjesę.

Plačiau apie tai gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Debatų kovos

Gruodžio 17 d. Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos debatų klubo nariai nenuobodžiavo – Vilniaus „Santaros“ gimnazijoje vyko atkrintamasis etapas į Nacionalinį Debatų Turnyrą 2016–2017. Šį kartą mūsų gimnazijai atstovavo net 3 komandos – A: Gintė Sprogytė, Irtautė Gutauskaitė ir Paulius Liauba, B komanda: Patricija Muldarytė, Medeinė Valionytė ir Dominykas Malinauskas, bei C komanda: Rugilė Januškevičiūtė, Ula Linkevičiūtė ir Arnas Vyšniauskas.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.