Atvirų durų vakaras gimnazijoje

PaveikslMieli būsimi gimnazistai ir jų tėveliai,

atvirų durų vakaras stojantiems į Mykolo Biržiškos gimnaziją vyks kovo 8 d. 18 val. Kviečiame atvykti į gimnaziją susipažinti su priėmimo į gimnaziją tvarka bei reikalavimais, gimnazijos teikiamos mokymosi pagalbos sistema, siūlomomis ugdymo turinį papildančiomis bei  neformaliojo švietimo programomis.

Raštingiausio mokinio ir mokytojo konkursas

konkursas

Iš kopų šnabždesio su debesim ir prošvaistėm,
Iš marių virpulio ir ežerų nendrėtų.
Iš duonos kvapo ir miškų giesmės
Kalba gimtoji lūposna įdėta…
J. Degutytė

Raštingiausio mokinio ir mokytojo konkursas

I etapas vyks kovo 1 d. visose klasėse.
II etapas – pusfinalis – vyks kovo 8 d. 8 val. 211 kab.
III etapas – finalas – vyks kovo 10 d. 9 val. 215 kab.

Linkime sėkmės!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos

Pirmoji vieta bendradarbiaujančių gimnazijų anglų kalbos viktorinoje

IMG_48212017 m. vasario 9 dieną Vilniaus Simono Daukanto gimnazijoje vyko bendradarbiaujančių Vilniaus Mykolo Biržiškos, Simono Daukanto, Jono Pauliaus II,  Žemynos ir Žirmūnų gimnazijų  tradicinė I klasių anglų kalbos komandinė viktorina „Pažinkime Jungtinės Karalystės kultūrą“. Mūsų gimnazijai atstovavo I d klasės gimnazistai Martynas Lygis, Marija Mireckaitė, Barbora Turauskaitė, Kamilė Jakštaitė ir Adomas Čekenis. Puikiai atlikę namų darbus, parodę savo išradingumą, kūrybiškumą, puikias anglų kalbos bei kultūros žinias, mokiniai, aplenkę Žirmūnų bei Simono Daukanto gimnazijas, užėmė pirmąją vietą. Sveikiname nugalėtojus!

Anglų kalbos mokytojos Vaida Mickienė ir Lijana Pabalienė

Naktis gimnazijoje 2017

VN9L0794Tikriausiai nesutiktumėte nė vieno gimnazisto, kuris paneigtų, jog laukiamiausias gimnazijos renginys yra Naktis mokykloje. Visą pusmetį sunkiai dirbantys mokiniai švęsti jo pabaigos susitinka naktį – būtent tada, kai visi aplinkui miega.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.