MBG taria „Bienvenue“!

Šiais metais renginys „Mes kalbame prancūziškai!“ atvyko ir į Mykolo Biržiškos gimnaziją. Ši kasmetinė šventę sukvietė svečius iš bendradarbiaujančių mokyklų – Vilniaus Simono Daukanto ir Žirmūnų gimnazijų mokinius bei jų mokytojus.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.

Gatvės muzikos diena

20170520_132030Šeštadienį jau 11-ąjį kartą groti ir klausytis visus norinčius pakvietė Gatvės muzikos diena. Prieš dešimtmetį dainininko Andriaus Mamontovo sugalvota idėja virto bene laisviausiu ir demokratiškiausiu muzikos renginiu Lietuvoje, kur greta gali skambėti kantri, rokas ir hiphopas, vienodai svarbūs gali pasijusti ir populiarūs, ir pirmame  koncerte grojantys atlikėjai. MBG projekto „Chorų karai 2017” laureatai muzikavo K. Sirvydo skvere. Praeivius ir draugus linksmino I d, II g ir jungtinis trečiokų chorai, jaunasis gimnazijos kompozitorius Laurynas Bertulis ir Ugnė B. Smagu, kad po anglų kalbos egzamino prisijungė ir abiturientai. Ačiū jiems!
Muzika – pati tikriausia ir pati suprantamiausia kalba. Todėl svarbu jos mokytis visiems!

Daiva Merkienė
muzikos mokytoja ekspertė

„Visma Lietuva“ darbuotojų įkurto IT klubo baigiamasis susitikimas

image„Programavimo būrelis – kitaip“ – toks buvo sumanymas šiems mokslo metams. Taigi nuo spalio gimnazijoje veiklą pradėjo „Visma Lietuva“ įmonės darbuotojai. Kiekvieną antradienio vakarą mokykloje rinkosi mokiniai ir profesionalūs programuotojai, vieni sėmėsi žinių, o kiti kantriai ir negailėdami savo laiko jomis dalijosi. Bet viskas, kas prasideda, neišvengiamai turi baigtis. Programavimo užsiėmimai šiais mokslo metais jau baigėsi. Plačiau >>