Pozityvioji rubrika kviečia skaityti: „Labiausiai gydo nuoširdumas“

2bcf8253f863474781a888c17e97c2bdSugrįžę į mokyklą, rugsėjo mėnesį skaitėme mokinio taisykles – juk priklausome mokyklos bendruomenei, tad turime tam tikrų pareigų ir atsakomybių. O ar susimąstėme, koks mūsų santykis su pačiu savimi? Ar jaučiame vidinę darną? O galbūt susiduriame su tam tikrais trukdžiais?

Psichologė V. Usnienė sutiko pasidalinti savo žiniomis ir metodais, kurie padėtų mums gyventi harmoningą ir mielą gyvenimą. Tebūnie šis tekstas būdas bent trumpam pabėgti nuo rudeninio slogučio!

„Ir karūna atiteko…?“

mokiniu prezidento rinkimaiSpalio 25-ąją Mykolo Biržiškos gimnazijoje vyko mokinių prezidento rinkimai. Net 4 kandidatai bandė pavergti gimnazistų širdis ir tapti MBG mokinių prezidentu – Elena Gabija Čapskytė, Arnas Vyšniauskas, Ula Linkevičiūtė ir Eimantas Budrys.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.

„Į viršūnes“ – geriausiai besimokančių gimnazistų kelionė

tatraiKaip ir kiekvienų metų rudenį, praėjusią savaitę vyko geriausiai besimokančių gimnazistų kelionė į Lenkijos Tatrų nacionalinį parką. Šiais metais kalnų viršūnių nedengė sniegas, kaip praėjusiais, tačiau Tatrų peizažas dėl to nesumenko, o tik dar geriau atsivėrė mūsų gimnazistų akims.