Dėl mokinių priėmimo į I gimnazijos klases nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.

Šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybė rengia naują  priėmimo į Vilniaus miesto mokyklas tvarkos aprašą, kuriame bus apibrėžti atnaujinti priėmimo kriterijai ir tvarka. Kai šis aprašas bus patvirtintas, paskelbsime ir priėmimo į Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnaziją tvarką (pagrindiniai priėmimo principai ir sąlygos išliks tokie patys kaip ir ankstesniais metais, bus keičiamos datos).

•    2018 m. kovo 14 d. 18 val. gimnazijoje vyks ATVIRŲ DURŲ VAKARAS, kurio metu plačiau pristatysime priėmimo į gimnaziją tvarką bei reikalavimus, atsakysime į Jums kylančius klausimus.
•    Planuojama, jog kitais mokslo metais pageidaujantys mokytis Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijoje prašymus centralizuotoje prašymų teikimo sistemoje (https://svietimas.vilnius.lt) galės teikti nuo 2018 m. kovo 1 d. iki kovo 31 d.
•    2018 m. balandžio 28 d. 9 val. vyks Mokinių žinių ir gebėjimų patikrinimas.

MBG Vasario 16-oji

MBG Vasario 16Lygiai prieš šimtą metų įvyko tai, be ko dabar nebūtume tie, kas esame. Tai, dėl ko dabar galime laisvai kalbėti mūsų mylima lietuvių kalba. Tai, dėl ko dabar galime besididžiuodami iškelti trispalvę ir užtraukti Tautišką giesmę. Tai, dėl ko dabar esame laisvi.

Vien pagalvojus, kiek drąsos turėjo būti tų dvidešimties istoriją sukūrusių žmonių širdyse, apima begalinis pasididžiavimas jais, pasididžiavimas lietuvių tauta, kuri nepaisant įvairiausių draudimų kovojo už savo ir kitų laisvę.  Nepriklausomybės aktas, kuris galbūt tada buvo kritikuojamas, kažkam neatrodė rimtai, padėjo pamatus valstybei, kurios piliečiais su pasididžiavimu galime vadinti save.

Šią ypatingą šventę paminėjo ir mūsų gimnazija, kuri trumpam visus biržiškiečius ir gimnazijos svečius nukėlė į tarpukario Lietuvą.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Atkurtos Lietuvos Valstybės 100 MBG

IMG_20180210_114000

Prakilniai ir turiningai
Gimnazijos moksleiviai sveikina Valstybę -
Savo šalį, savo tėvynę,
Minėdami jos atkūrimo 100:

 

Aštuntąją vasario – konferencija,
Kur suskambėjo netgi profesūros žodis,
Devintą dieną jau anksti ryte
Gimnazijos pirmokai „surepavo“ Kristijono Donelaičio poemą „Metai“!
(Turiu galvoj pirmosios g drąsiausius.)
Jie – šaunuoliai!

Muzikos mokytoja ekspertė Daiva Merkienė

Ne tik atsakė, bet ir kėlė klausimų MBG gimnazistai, mokytojai, VU dėstytojai, mokslininkai

468d51_6f42eb974e7641ad9a27ed9f952d0c9f~mv2_d_4032_2268_s_2Lietuvos valstybės atkūrimo diena reikšminga kiekvienam lietuviui, o šiemet minime moderniosios valstybės šimtmetį! Šia proga vasario 8-ąją Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijoje vyko konferencija „100 atsakymų piliečiui“. Mokykloje sulaukėme garbingų svečių: Vilniaus universiteto dėstytojai mokslininkai – istorikai ir filosofai skaitė pranešimus kartu su mokytojais ir Mykolo Biržiškos gimnazijos mokiniais.

Apie konferenciją plačiau skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.