Dalyvausiančių Mokinių žinių ir gebėjimų patikrinime dėmesiui!

Prašytume į Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnaziją atvykti
balandžio 28 d. (šeštadienį) 8.30 val.

Ant centrinių durų esančiuose sąrašuose susirasti pagal pavardę nurodytą kabinetą, kuriame vyks Žinių patikrinimas.

SĄRAŠUS rasite čia.

Informuojame:
•    į gimnaziją bus įleidžiami tik stojantieji;
•    Žinių patikrinimo pradžia – 9 val. Pavėlavusieji neįleidžiami;
•    per patikrinimo pertraukas mokiniai turės likti gimnazijoje;
•    Žinių patikrinimo pabaiga – 11.45 val.;
•    paltai, puspalčiai, striukės, lietpalčiai kabinami rūbinėje.

Primename, kad į Žinių patikrinimą reikia atsinešti:
•    mokinio pažymėjimą arba kitą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
•    rašymo priemones (mėlynai rašantį rašiklį), liniuotę, pieštuką ir skaičiuotuvą be tekstinės atminties.
•    mobiliais telefonais naudotis negalima, jie Žinių patikrinimo patalpoje privalo būti išjungti.

VYKDYMO INSTRUKCIJĄ rasite čia.

PASIDŽIAUKIME KARTU – I vieta trijuose matematikos konkursuose

Dalinamės džiugiomis naujienomis MBG bendruomenei: III c klasės mokinė Alina Paliulionytė užėmė I vietą trijuose matematikos konkursuose! Šių metų tarptautiniame  matematikos konkurse „Kengūra“ Alina surinko 150 taškų ir tarp Lietuvos 11 klasės mokinių užėmė I vietą. 2018 m. balandžio 12–13 dienomis vykusiame XIX tarptautiniame matematikos konkurso „Euklidas“ finaliniame etape Lenkijoje Bydgoszcz mieste Alinai ir vėl šypsojosi sėkmė. Mokinė buvo pirmoji ir  už puikų pasirodymą buvo apdovanota specialiu prizu. O iš 67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados, kuri vyko 2018 m. balandžio 20–21 dienomis Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje, parsivežė auksą!
Visa gimnazijos bendruomenė sveikina III c klasės mokinę Aliną Paliulionytę ir jos matematikos mokytoją pavaduotoją ugdymui Violetą Bugailiškytę! Linkime sėkmės puikiai pasirodyti pasiruošimo ir atrankos stovykloje į tarptautinę matematikos olimpiadą (IOI 2018), kuri liepos mėnesį vyks Rumunijoje, ir rugpjūtį Lenkijoje vyksiančioje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2018).

Knygų klubo susitikimas su rašytoja Ilona Ežerinyte

kino klubo diskusijaKiekviena MBG knygų klubo diskusija yra ypatinga, išskirtinė. Iš susitikimų gimnazistai išsineša vis kitokią emociją ar mintį: „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ skatina svarstyti apie drąsą būti savimi, „Autsaideriai“ širdy sėja meilę vaizduojamai draugystei, „Druska jūrai“ ar „Knygų vagilė“ jautriai paliečia skaudaus likimo temas… Vis dėlto bene puikiausias dalykas yra galimybė susipažinti su knygos autoriumi. Pernai kvietėme rašytoją Unę Kaunaitę, o šiais mokslo metais gimnazistams nusišypsojo laimė susitikti su aptariamos knygos „Verksnių klubas“ autore Ilona Ežerinyte.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Svečiai iš Ukrainos

U_0232018 m. balandžio 12 d. gimnazijoje svečiavosi  Lietuvos-Ukrainos vystomojo bendradarbiavimo projekto „Parama nuo konflikto nukentėjusiems Rytų Ukrainos regionams švietimo srityje: Kelyje į pokyčius“ dalyviai iš Donecko ir Luhansko.