Tarptautinės fizikos olimpiados grafinio ženklo konkursas

Tarptautinės fizikos olimpiados grafinio ženklo konkursas2020 metais liepos mėnesį Lietuvoje vyks tarptautinė fizikos olimpiada (TFO), kurioje dalyvaus gabiausi jaunieji fizikai iš viso pasaulio. Tai renginys, leidžiantis ne tik pasitikrinti fizikos mokymosi pasiekimus, bet ir skatinantis skirtingų šalių moksleivius susipažinti bei toliau ateityje mokytis fizikos!

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Choreografijos renginio recenzija „Pakutenti sielą“

Tai, kad M. K. Čiurlionio menų mokykla ruošia profesionalius baleto šokėjus, žino visi, bet tik nedaugelis žino, kad nuo pirmos gimnazijos klasės mokykla ruošia ir modernaus šokio šokėjus. Ar jie tokie patys talentingi kaip ir baleto skyriaus mokiniai? 2018 m. birželio 10 d. vykusiame šiuolaikinio šokio programos mokinių baigiamajame koncerte buvo galima įsitikinti, kad Lietuvos šiuolaikinio šokio perspektyvos puikios.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Stojančiųjų į III gimnazijos klasę dėmesiui

Pakviestųjų mokytis į  III gimnazijos klasę sąrašą galite rasti gimnazijos pirmajame aukšte.

Įstojusiems mokiniams liepos 2 d. išduodamos pažymos bei mokymosi sutartys. Nepasiėmusieji priėmimo pažymos išbraukiami iš priimtųjų sąrašo, o į laisvą vietą priimamas kitas pagal sąrašą esantis mokinys.

Įstojusieji į gimnaziją nuo liepos 2 d. iki liepos 5 d. 14 val. pristato:
•    pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą;
•    nustatyto pavyzdžio sveikatos pažymą;
•    vieną mokinio amžių atitinkančią nuotrauką (25 mm x 32 mm);
•    gimimo liudijimo arba tapatybės kortelės/paso kopiją.

Dailės laimėjimas tarptautiniame menų konkurse Čekijoje

Miko JankeliunoTarptautinis vizualiųjų menų konkursas LIDICE 2018 yra vienas reikšmingiausių ir didžiausių vaikų kūrybos konkursų Europoje. Šiemet jame dalyvavo net 29967 dalyviai iš 79 šalių. Idėjoms atskleisti autoriai rinkosi skirtingas dailės rūšis, visus darbus siejo tema „Vanduo“. Konkurso laimėtojus išrinko kompetentinga tarptautinė komisija.