Daugiakalbystės olimpiados III vietos laimėtojai

2018 m. balandžio 28 d. šeštadienį Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje  įvyko septintoji respublikinė daugiakalbystės olimpiada „AŠ KALBU, TU KALBI – MES BENDRAUJAME“. Mykolo Biržiškos gimnazijai atstovavo trys mokiniai: Lukas Naimovičius (III e) , Evita Petkevičiūtė (II b) ir Nikita Ščiupakov  (II b). Mūsų gimnazistus lydėjo sėkmė, jie užėmė garbingą trečią vietą.
Olimpiada prasidėjo registracija, po kurios vyko namų darbų užduoties pristatymas tema „Aplikacija“. Paskui visa diena buvo skirta užduočių atlikimui: viešajam kalbėjimui, vaikiško paveiksliuko pasakojimui, motyvacinio laiško rašymui, socialinės reklamos kūrimui ir žaidimams. Visose šiose užduotyse buvo kalbėta 4 kalbomis: vokiečių, rusų, anglų ir prancūzų. Apdovanojimuose komanda ne tik laimėjo trečią vietą,  bet Lukas Naimovičius gavo geriausiai prancūzų kalba kalbėjusio titulą, o  Nikita Ščiupakov –  geriausiai rusų kalba kalbėjusio titulą.
Sveikiname Daugiakalbystės olimpiados III vietos laimėtojus:
Luką Naimovičių, III e klasės mokinį,
Nikitą Ščiupakov, II b klasės mokinį,
Evitą Petkevičiūtę, II b klasės mokinę,
ir jų mokytojas Eriką Kišūnienę, Alvydą Menčinskienę, Alą Tichomirovą.