Paskutinis šių mokslo metų MBG keliautojų žygis

20210629_153240Birželio 28 dieną 7 val. 15 min. su būriu jaunų keliautojų ir siela tokiais pat jaunatviškais Dalium Pranculiu, Sabina Pranculiene ir Lina Čelnaite Vilniaus traukinių stotyje laukėme kelionės pradžios. Nešdamiesi kimšte prikimštas kuprines, palapines ir miegmaišius įlipome į traukinį ir po kelių minučių jau lėkėme Žeimenos link.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.

„Kiekvienas iš mūsų – istorija“. Susitikimas su kino režisieriumi, rašytoju V. V. Landsbergiu

20200116_151450 (1)Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje sausio šešioliktą dieną susitikome su poetu, kino režisieriumi ir rašytoju Vytautu V. Landsbergiu. Buvo pristatyta naujausia autoriaus knyga „Žalčių karalienė“. Kas nuostabiausia, kad tai nebuvo paprastas knygos pristatymas.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Išvyka į Puškino muziejų

Puskino_muziejus_20202019 m. gruodžio 12 d., ketvirtadienį, IIe ir IIc klasių mokiniai su rusų kalbos mokytoja Ala Tichomirova lankėsi literatūriniame A. Puškino muziejuje Markučiuose. Išvyka buvo skirta paminėti poeto 220 gimimo metines.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

II a klasės išvyka į MO muziejų

20191120_144640Lapkričio 20 dieną vykome į naują MO muziejaus parodą „90-ųjų DNR“. Ekskursija buvo įdomi ir informatyvi. Turiu pripažinti, jog mus ši paroda tikrai nustebino ir paliko įspūdį, nors šiokią tokią dalį parodoje  papasakotų  istorijų jau viena ausimi esame girdėję iš tėvų, o senelių  arba savo namuose turime panašių to meto daiktų. Buvo labai smagu daugumą dalykų parodoje išbandyti, pavyzdžiui, pasiklausyti to meto muzikos, iš arčiau pamatyti drabužius, pažaisti žaidimus. Šie interaktyvūs sprendimai parodoje leido mums į ją įsitraukti.
Po ekskursijos vyko darbas komandoje – reikėjo pagal teksto ištrauką atpažinti, apie kurią parodos dalį kalbama, ir tuomet atsakyti į klausimus pagal nurodytus paveikslus ir menines instaliacijas.

Kornelija Jakštaitė

Biržiškiečių kelionė į Italiją

it5Kelionė prasidėjo vėlyvą spalio 27-osios naktį. Iš Antakalnio pajudėjo autobusas, pilnutėlis Mykolo Biržiškos gimnazijos ir VGTU inžinerijos licėjaus mokinių ir mokytojų. Visi buvo pasiruošę patirti ką nors nauja ir praleisti rudens atostogas įdomiai ir prasmingai.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.