Nauja publikacija „Pozityviojoje rubrikoje“

Palengva įsibėgėja sausis, o, rodos, ką tik skaičiavome paskutines 2016 metų sekundes. Vieniems šie metai buvo itin smagūs, kupini naujovių ir malonių staigmenų, kitiems galbūt kėlė sunkumų, tačiau padovanojo nemažai vertingų gyvenimo pamokų.

Plačiau skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Atmintis gyva, nes liudija

atmintis gyva nes liudijaLaisvė žmogui yra galimybė jaustis nevaržomam, nepriklausomam, galimybė laisvai kalbėti savo gimtąja kalba, laisvai reikšti savo nuomonę, švęsti tas šventes, kurios jam svarbios, ir nepaisyti kitų įsakinėjimų.

Plačiau skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Ką Lietuvos jaunimas mano apie politiką arba kas vyksta neakivaizdinės jaunųjų politologų mokyklos sesijose?

politologaiJau ne pirmus metus Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentų korporacija „Respublica“ organizuoja jaunimui skirtas Jaunųjų politologų mokyklos sesijas. Šiemet norintieji patekti į mokyklą turėjo parašyti esė viena iš trijų pasirenkamų temų: Kuo skiriasi Pirmoji ir Antroji Lietuvos Respublikos? (lyginimui pasirenkant vieną aspektą), Europos Sąjungos dabarties ir galimi ateities iššūkiai arba JAV po prezidento rinkimų: kaip keisis valstybės politika vienu ar kitu atveju?

Plačiau apie tai skaitykite „MBGatvė“.

Klubas „Kertam kampą“: „Pirmyn į pelkes!“

keliautoju klubasKeliautojų klubas atidarė žiemos sezoną! Ir ne bet kur, o pas kaimynus estus, Somos nacionaliniame parke. Keturiasdešimt dviem keliautojams sausio 2-4 dienomis savo kojomis teko išminti žmogaus nepaliestus parko takelius, klampoti per šlapynių plotus, pelkėtus miškus ir pievas, teko patirti stingdantį vėją ir šaltį!

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.