Gamtamokslinė laboratorinė mugė

20171117_135255Lietingą penktadieno popietę, lapkričio 17 dieną, Mykolo Biržiškos gimnazijos antrokai Arnas Vyšniauskas, Emilija Jakubovskaja su chemijos mokytoja Ramune Steponavičiene bei trečiokės Deimantė Jakštonytė, Paula Rudzinska su biologijos mokytoju Romu Darafėjumi dalyvavo Gamtamokslinėje laboratorinėje mugėje. Mugė vyko Jono Pauliaus II gimnazijoje, joje dalyvavo mokiniai ir iš Žirmūnų, Žemynos gimnazijų. Renginio metu gimnazistai demonstravo įvairius laboratorinius darbus iš fizikos, biologijos bei chemijos dalykų, o mokytojai ir mokiniai juos stebėjo, domėjosi, kaip viskas vyksta. Visų pasirodymai truko apie valandą, tačiau laikas neprailgo, buvo įdomu pamatyti, ką parengė kiti moksleiviai. Renginio pabaigoje organizatoriams, dalyviams ir darbus kuruojantiems mokytojams buvo įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės.

Paula Rudzinska III b ir Deimantė Jakštonytė III e

Nerūkymo diena

nerukymo dienaDėl aktyvaus rūkymo Žemėje kasmet miršta apie 5 milijonus žmonių, dar 600 tūkstančių gyvybes pasiglemžia pasyvaus rūkymo sukeltos ligos. Rūkymas gali sukelti vėžį. Tai nuolatos kartojami faktai, kurie rūkaliams dažniausiai nieko nereiškia, Nors biologiškai žmogui skirta gyventi maždaug 120 metų.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Apie Draugo dieną

apie draugo dienaNacionalinę Draugo dieną, švenčiamą  lapkričio 29-ąją, pirmąjį kartą paskelbė Lietuvos televizijos kanalas LNK ir mobiliojo ryšio paslaugų bendrovė „Omnitel“ 2003-iaisiais metais. Nuo to laiko dieną pradėjo minėti ir prie šventės prisijungė įvairūs jaunimo klubai, bibliotekos bei kitos švietimo ir užimtumo įstaigos, skatinančios žmones bendrauti, įsilieti į visuomenę, susirasti bendraminčių kuriant bendrus projektus ar lankant tą patį būrelį.

Plačiau apie tai skaitykite „MBGatvėje“.

KVIEČIAME MOKINIŲ TĖVUS Į SUSITIKIMUS-POKALBIUS SU DALYKŲ MOKYTOJAIS, GIMNAZIJOS VADOVAIS, PAGALBOS SPECIALISTAIS

paveikslasIII-IV klasių mokinių tėvų susitikimai-pokalbiai su dalykų mokytojais, gimnazijos vadovais, pagalbos specialistais vyks
lapkričio 9 dieną 15.00–19.45 val.,

I-II klasių mokinių tėvų – lapkričio 22 dieną 15.00–19.45 val.

Rekomenduojame atvykti kartu su sūnumi/dukra.
Kviečiame tėvus registruotis į susitikimus.

REGISTRACIJOS NUORODA IŠSIŲSTA el. paštu ir per TaMo dienyną.

Lietuvos mokinių muzikos olimpiados Vilniaus miesto etapas

WP_20171115_16_56_49_RichLietuvos mokinių muzikos olimpiados Vilniaus miesto etapas jau ne pirmą kartą vyksta mūsų gimnazijoje. Olimpiadoje dalyvavo A, I ir II kategorijų Vilniaus miesto mokiniai. Visi olimpiados dalyviai rašė testą, dainavo pasirinktą dainą ir atliko autorinę kompoziciją. VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiados Vilniaus miesto etape nugalėtojais tapo
Laurynas Bertulis (II b kl.) – I vieta,
Evelina Šimelevičiūtė (II e kl.) -   II vieta.
Gruodžio 2 d. jie dalyvaus III olimpiados etape, kuris vyks Klaipėdos universiteto Menų akademijoje.
Sveikiname nugalėtojus, linkime tolesnės sėkmės ir naujų kūrybinių sumanymų!

Muzikos mokytoja ekspertė Daiva Merkienė