Interviu su kandidatais į MBG mokinių prezidentus

Tikriausiai jau daugiau nei savaitę mūsų mokykloje viena dažniausiai girdimų temų – artėjantys MBG mokinių prezidento rinkimai. Šiais metais į mokinių prezidento postą kandidatuoja 3 mūsų bendruomenės nariai: Meda Stankutė iš III a klasės, Edvinas Štaupas iš III e bei Lukas Eigėlis iš II c.
Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Netradicinė pamoka MO muziejuje

pamoka Mo muziejujeNors mokslo metai dar neseniai prasidėjo, jau daugumai mokinių atsibodo sėdėti  įkalinančiuose suoluose, dalintis asmenine erdve su suolo draugu, atsakinėti į mokytojų klausimus, į kuriuos, kartais atrodo, atsakymus žino tik jie patys, kaip buhalteriams pildyti nesibaigiančius lapus. Todėl nėra keista, kai lietuvių kalbos mokytoja perdavė kvietimą iš jau pažįstamos knygų autorės, rašytojos Ilonos Ežerinytės dalyvauti visai kitokioje pamokoje dar net neatidarytame MO muziejuje bei galimybę praleisti tokias pamokas kaip matematika ir fizika, visi mokiniai maloniai džiūgavo.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.

Baleto „Stebuklingas mandarinas“ recenzija

Premjeros LNOBT visada laukiamos. Nepaisant to, kad į jas susirenka ne tik baleto mylėtojai, bet ir foto sienelių gerbėjai, nepaisant to, kad bilietai brangesni nei įprastai, nepaisant to, kad neaišku, ar naujas spektaklis bus vertas dėmesio, premjeriniai spektakliai visada suranda savo publiką ir tuščių kėdžių dažniausiai nematyti, tad labai nustebau, kai, likus dviem savaitėms iki trečiosios premjeros, spontaniškai nusprendusi apsilankyti trečiojoje Béla Bartók vienaveiksmio baleto „Stebuklingas mandarinas“ ir operos „Mėlynbarzdžio pilis“ premjeroje, prieš savo akis išvydau žaliuojantį parterį.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGgatvė“.