Baleto spektaklio recenzija „Neišblėstanti meilės istorija“

2019-01-11 dviveiksmis baletas „Romeo ir Džuljeta“ LNOBT, 10 spektaklis.

Niekada nežiūriu spektaklių iš balkono, tačiau tą vienintelį kartą, kai vis dėlto taip įvyko, aš žiūrėjau „Romeo ir Džuljetą“. Ir kol įsitraukusi sekiau siužeto peripetijas, visa mano esybė tarsi stebėjo veiksmą iš savo kambario balkono kažkur Veronoje, XVI a. Geresnės vietos šiam spektakliui žiūrėti net ir neįmanoma gauti.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-oji – diena, kai galime džiaugtis, kad esame laisvi, diena, kai galime švęsti laisvę. Todėl šiandien turime pagerbti ir dėkoti tiems, kurie kovojo dėl to, ką vadiname laisve, ir tragišką 1991 m. Sausio 13-osios naktį įrodė Lietuvai ir pasauliui, kad laisvų žmonių ryžtas ir pasiaukojimas yra patys galingiausi ginklai, galintys įveikti pačią brutaliausią jėgą.
Valstybės gynėjų dieną paminėjo ir mūsų gimnazijos bendruomenė.
Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.

MBG sėkmė Nacionalinio gimnazijų debatų čempionato atrankoje

debataiGruodžio 22 d. Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos debatų klubo, organizuojamo anglų kalbos mokytojos ekspertės Miglės Ogorodnikovienės, nariai dalyvavo Nacionalinio Debatų Centro organizuojamo Nacionalinio gimnazijų debatų čempionato atrankose. Dvi gimnazijos mokinių komandos – MBG A ir MBG B – dalyvavo keturiuose debatų turnyruose.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Pergalė XVI tarptautinėje užsienio (rusų) kalbos olimpiadoje

Gruodžio 7 dieną baigėsi beveik savaitę trukusi XVI tarptautinė rusų kalbos olimpiada, vykusi A. Puškino rusų kalbos institute, Maskvoje. Ten dalyvavo net trisdešimties skirtingų šalių atstovai iš Europos, Azijos bei Amerikos žemynų. Olimpiados dalyviai varžėsi įvairiose rungtyse, demonstravo savo rusų kalbos bei kultūros žinias. Mūsų šaliai atstovavo 6 dalyviai ir viena iš jų buvo mūsų gimnazijos III d klasės mokinė Valerija Keda, kuri pasidalino įspūdžiais su mūsų mokyklos laikraščiu:

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.