Vilniaus miesto mokinių muzikos olimpiados laureatų apdovanojimas

20190418_125050Vilniaus miesto mokinių muzikos olimpiados ir Lietuvos muzikos mokyklų mokinių konkurso „Muzikos olimpas“ nugalėtojai buvo pagerbti Vilniaus miesto savivaldybėje. Čia pirmų trijų vietų laimėtojai ir jų mokytojai buvo apdovanoti Vilniaus miesto savivaldybės padėkomis ir atminimo dovanomis. Gausiausiais aplodismentais ir nuoširdžiu rankos paspaudimu buvo sutiktas Laurynas Bertulis. Jo autorinė daina „11:59“ sujaudino didelius ir mažus klausytojus. Sveikiname Lauryną ir linkime naujų kūrybinių svajonių išsipildymo!

Jaunųjų rašytojų festivalis „Literatūrinės slinktys“

Jaunųjų rašytojų festivalis „Literatūrinės slinktys“, kurį organizuoja asociacija „Slinktys”, kviečia į susitikimą su jaunaisiais rašytojais mūsų gimnazijoje 2019 m. balandžio 29 d. 13 val. 230 kabinete (pamokos trukmės).

Į susitikimą atvyks poetai Birutė Grašytė, Aistis Žekevičius ir Dominykas Norkūnas.

Humanitarinio ir socialinio ugdymo skyriaus vedėja
Aurelija Levulytė-Markevičienė

Debatų turnyras Rygoje

Kovo 23-24 dienomis gimnazijos debatų komanda „MBG“ – gimnazijai atstovavo Lukas Eigėlis (II c), Ditė Elzbergaitė (II b) ir Aleksas Sadauskas (I d) ir trenerė Miglė Ogorodnikovienė – dalyvavo debatų turnyre „Riga Open‘19”. Tai buvo didžiausias WSDC (World Schools Debating Championship) turnyras, organizuotas Latvijoje, ir jame dalyvavo 41 komanda iš Baltijos šalių bei Švedijos.

Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų elektroniniame laikraštyje „MBGatvė“.