Informacija įstojusiems į Mykolo Biržiškos gimnaziją

Pakviestųjų mokytis gimnazijos I klasėje sąrašą rasite čia.
Įstojusiems mokiniams 2019 m. birželio 3–4 d. išduodamos pažymos bei mokymosi sutartys (101 kab. nuo 8.30 val. iki 15.30 val.). Pažymas gali pasiimti arba mokinys, arba tėvai.
Pastaba: Jei pasirinksite kitą mokyklą ar negalėsite atvykti nurodytomis dienomis, prašome pranešti el. laišką adresu mbgpriemimas@gmail.com .

Dėl I gimnazijos klasių formavimo 2019–2020 m. m.

Mykolo Biržiškos gimnazijoje klasės formuojamos atsižvelgiant į
- berniukų ir mergaičių skaičių,
- II užsienio k. (prancūzų, vokiečių, rusų) pasirinkimą,
- dorinio ugdymo (etika, tikyba) pasirinkimą.

Pagal GALIMYBES atsižvelgiama į mokinio, jo tėvų pageidavimą(-us).
Prašymus galite pateikti užpildę anketą, kurios nuorodą rasite čia .
Nuoroda veiks iki 2019 m.  birželio 14 d. 17 val.

Baidarių nuotykis sekliojoje Širvintoje

Įpusėjus gegužės mėnesiui, gimnazijos keliautojai susiruošė į baidarių žygį Širvintos upe. Oras pasitaikė kaip niekad geras: giedras dangus ir švytinti saulė džiugino mus abi žygio dienas. Esant tokiam orui nebuvo pernelyg sunku pajausti tikrąjį džiaugsmą keliauti, ypač kai susirinko tokia šauni kompanija.
Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Gimnazistų susitikimas su Alen Chicco

Gegužės 27-ąją dieną mūsų gimnazijoje lankėsi „Drag“ kultūros Lietuvoje atstovas, pirmojo „Drag“ festivalio Lietuvoje organizatorius, dainininkas ir dainų autorius, LGBTQ+ bendruomenės atstovas Alen Chicco.
Plačiau apie tai skaitykite gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

MBG Vakaro skaitymai 2019

Jau gilia tradicija tapęs „Vakaro skaitymų“ renginys gimnazijoje vyksta kasmet, čia kiekvienas norintis gali pasidalinti savo kūryba, perskaityti jam patinkančio autoriaus eiles ar atlikti muzikos kūrinį. Taigi ir šių metų gegužės 16 d. vakarą MBG gimnazistai susirinko praleisti kartu.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Mokslo metus užbaigsime klasių koncertais

IMG_20190520_180819Kad mokslo metai neprailgtų ir  suspėtume dar atsigerti iš „muzikinio šulinio“, muzikos pamokose organizuojame klasės koncertus. Ne paslaptis, daug gimnazijos moksleivių lanko muzikos, dailės mokyklas, šoka įvairiausiuose kolektyvuose. Pavyko sudėlioti klasių pasirodymus taip, kad draugai galėtų pasidžiaugti vieni kitų meniniais pasiekimais ir sužinotų apie kitų klasių menininkus… Smagu, kai turime tiek daug kūrybingo jaunimo!
Muzikos mokytoja ekspertė Daiva Merkienė