„MBGatvėje“ apie krikštynas

468d51_813ac972966345a4a89ffe84628798ed~mv2Tradicijų puoselėjimas suartina kiekvieną bendruomenę, tačiau naujovių atsiradimas yra ne mažiau būtinas norint sėkmingos pažangos. Paskutinį rugsėjo penktadienį praūžusio kasmetinio jauniausiems MBG-iečiams skirto renginio organizatoriams iškilęs uždavinys – atrasti „aukso vidurį“, pastatyti tiltą tarp tradicijų bei inovacijų – buvo sėkmingai įgyvendintas ar bent taip atrodo dėl plačių šypsenų veiduose visų, mačiusių, kas tą dieną dėjosi Lazdėnuose.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Sėkmė parodoje-konkurse „Vilnius miniatiūrose“

parodaRugsėjo 16 d. Vilniaus miesto savivaldybėje buvo atidaryta Vilniaus dailės mokytojų ir jų mokinių darbų paroda „Vilnius miniatiūrose“. Šiemet konkurso – parodos tema „Vilniaus legendos“, skirta artėjančiam Vilniaus vardo 700-ųjų metų jubiliejui.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.