Laimėjimas tarptautiniame konkurse

468d51_a379b9b82b2e487e922e02f8ae03a4d2~mv2Spalio 16 dieną Čekijos  respublikos ambasadoje buvo įteikti apdovanojimai tarptautinio menų konkurso laimėtojoms III a klasės gimnazistėms Karolinai Uleckaitei ir Lauritai Petrikaitei. Mokines sveikino ambasadorius Vít Korselt ir ambasados darbuotoja Laura Vancevičienė.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Interviu su kandidatais į MBG mokinių prezidento postą

KotrynaŽygimantas1 Tradiciškai spalio pabaigoje gimnazistai naudojasi savo teise rinkti naująjį mokinių savivaldos prezidentą – asmenį, kuris visus ateinančius metus bendraus su mokinių bendruomene, spręs iškilusias problemas, prisidės prie gimnazijos atmosferos gerinimo, renginių organizavimo ir atstovaus gimnazijai mieste.
2019–20-ųjų mokslo metų kadencijai į prezidento postą pretenduoja du kandidatai – Žygimantas Lukša iš II c klasės bei Kotryna Liutkutė, besimokanti III c klasėje. Išsamų kandidatų prisistatymą, veiklos planą bei debatus, moderuojamus savo pareigas perleidžiančio prezidento Luko Eigėlio, kviečiame gyvai klausyti trečiadienį, pailgintos ketvirtos pertraukos metu.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

MBG Mokytojų dienos daina – Laurynas Bertulis (IV b)

468d51_cddfc908182a4c299c4d7e2ce728623ef000TU esi MOKYTOJAS…
Tu gimei tą akimirką, kai klausimas išsiveržė iš vaiko burnos. Buvai daug kuo ir daug kur.
Tu – Sokratas, raginantis jaunimą pažinti pasaulį per klausimus.
Tu – H. K. Andersenas, daugybėje pasakų atskleidžiantis tiesą.
Tu – M. Kolins, kovojanti už kiekvieno vaiko teisę į mokslą.
Tu priklausai tai grupei mokytojų, kurių veidai ir vardai greitai pamirštami, tačiau pamokos ir asmenybės mokinių darbuose išlieka ilgai.

Tarptautinė muzikos diena – gimnazistų koncertas MBG

72319797_377102856531309_4098100348932063232_nSpalio 1-ąją, Tarptautinę muzikos dieną, Mykolo Biržiškos gimnazijos mokiniai skubėjo į aktų salę, kurioje tą popietę skambėjo gražiausi muzikos kūriniai. Muzikantai iš įvairių klasių klausytojams paruošė po pasirodymą, kurį lydėjo plojimai ir džiugūs šūksniai. Tą dieną visus mokinius vienijo meilė muzikai.

Aš, savo ruožtu, nusprendžiau užduoti kelis klausimus tikrai muzikos žinovei, mūsų mylimai muzikos mokytojai Daivai Merkienei.

Socialinis ir emocinis ugdymas

LionsQuestLogo-1Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijoje diegiama nuoseklaus socialinio ir emocinio ugdymo metodika, įgyvendinant Lions Quest gyvenimo įgūdžių ir mokymosi tarnaujant programą „Raktai į sėkmę“.
Lions Quest programa „Raktai į sėkmę“ – skirta vyresnių klasių mokiniams. Tai išsami ir lanksti programa, padedanti stiprinti pilietinę atsakomybę bei esmines socialines, emocines, akademines kompetencijas ir darbo įgūdžius. Svarbus programos elementas – mokymosi tarnaujant metodika (projektai, kurie yra vykdomi kiekvienais metais ir yra integruojami į bendrą ugdymo turinio kontekstą). Mokymosi tarnaujant projektai ugdo asmeninę ir socialinę atsakomybę, moko kurti ir palaikyti pozityvius tarpusavio santykius, suteikia galimybę pažinti ir mokytis iš realaus gyvenimo.

Daugiau informacijos rasite čia. (http://lions-quest.lt/raktai-i-sekme/)