II a klasės išvyka į MO muziejų

20191120_144640Lapkričio 20 dieną vykome į naują MO muziejaus parodą „90-ųjų DNR“. Ekskursija buvo įdomi ir informatyvi. Turiu pripažinti, jog mus ši paroda tikrai nustebino ir paliko įspūdį, nors šiokią tokią dalį parodoje  papasakotų  istorijų jau viena ausimi esame girdėję iš tėvų, o senelių  arba savo namuose turime panašių to meto daiktų. Buvo labai smagu daugumą dalykų parodoje išbandyti, pavyzdžiui, pasiklausyti to meto muzikos, iš arčiau pamatyti drabužius, pažaisti žaidimus. Šie interaktyvūs sprendimai parodoje leido mums į ją įsitraukti.
Po ekskursijos vyko darbas komandoje – reikėjo pagal teksto ištrauką atpažinti, apie kurią parodos dalį kalbama, ir tuomet atsakyti į klausimus pagal nurodytus paveikslus ir menines instaliacijas.

Kornelija Jakštaitė

Biržiškiečių kelionė į Italiją

it5Kelionė prasidėjo vėlyvą spalio 27-osios naktį. Iš Antakalnio pajudėjo autobusas, pilnutėlis Mykolo Biržiškos gimnazijos ir VGTU inžinerijos licėjaus mokinių ir mokytojų. Visi buvo pasiruošę patirti ką nors nauja ir praleisti rudens atostogas įdomiai ir prasmingai.

Lapkritis – karjeros mėnuo MBG

Lapkritį gimnazijoje vyksta daug veiklų, skirtų karjerai planuoti. Gimnazistai pasikvietė buvusius mokinius, dabartinius studentus, kad pasidalintų savo patirtimi ir patarimais dėl studijų: apie kineziterapiją pasakojo VU studentė Austė Steponavičiūtė, lapkričio 24 d. atvyks VU mediciną studijuojantis trečiakursis Aleksas Lučka.

Esencializmas – kas tai?

esencializmas-2000Šiais laikais žmonės pernelyg įsitraukę į savo darbus. Vieni bando kilti karjeros laiptais, kiti tiesiog yra išbarstę save keliose veiklose, todėl nesugeba atsiduoti svarbiausiam dalykui. Visuomenėje matoma užimtumo tendencija. Daugelis nuolat skuba ir yra užimti, nes tai šiais laikais yra madinga, galbūt bandoma mėgdžioti kitų žymių asmenų patirtį.