MBG gruodžio tradicija – „Šokių fiesta 2019“

IMG_0495Lietingą 2019 m. gruodžio mėnesio penktadienio vakarą mūsų gimnazijoje vyko tradicija tapusi „Šokių fiesta“. Šis renginys kasmet pritraukia įspūdingai daug gimnazistų, jų artimųjų bei draugų. Šiemet  nuostabų šokių vakarą vedė naujasis gimnazijos prezidentas Žygimantas Lukša (II c) ir Aistė Dirginčiūtė (II f).

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje  „MBGatvė“.

Tarptautinis ERASMUS+ projektas WE READ THEREFORE WE ARE

20191121_143050Tarptautiniai mokinių mainų projektai suteikia galimybę vykti į užsienio šalis bei pažinti jų kultūrą, mokymo sistemą ir, be abejonės, pabendrauti su daug įdomių žmonių. Daugiašalis dvejų metų tarptautinis Erasmus+ projektas WE READ THEREFORE WE ARE („Mes skaitome, vadinasi, mes esame“), kuriame dalyvauja Lietuva, Lenkija, Rumunija, Graikija, Turkija, prasidėjo mokinių ir mokytojų savaitės (2019-11-17–2019-11-23) vizitu į Turkiją – pagrindinę projektą koordinuojančią šalį.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.