ATVIRŲ DURŲ VAKARAS nevyks

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos rekomendacijas ir patvirtintą pirmąjį koronaviruso (COVID-19) atvejį Lietuvoje, informuojame, kad 2020 m. kovo 5 d. ATVIRŲ DURŲ VAKARAS  nevyks.

Saugokite save ir būkite sveiki.

Raštingiausio mokinio ir mokytojo konkursas

rastingiausio mokinio ir mokytojo konkursas
Iš kopų šnabždesio su debesim ir prošvaistėm,

Iš marių virpulio ir ežerų nendrėtų.
Iš duonos kvapo ir miškų giesmės
Kalba gimtoji lūposna įdėta…
J. Degutytė

I etapas vyks 2020 m. vasario 26 d. visose klasėse:

per antrą pamoką diktantą rašo II klasių mokiniai,
per  trečią pamoką diktantą rašo III klasių mokiniai,
per ketvirtą pamoką diktantą rašo I klasių mokiniai,
per penktą pamoką diktantą rašo IV klasių mokiniai.

II etapas – pusfinalis – vyks kovo 4 d. 10.55 val. 211 kab.
III etapas – finalas – vyks kovo 10 d. 10.00 val. 230 kab. Dalyvauja bendradarbiaujančių Vilniaus gimnazijų mokiniai ir mokytojai.

Konkurso finalo programa:
10.00 val. Diktantas.
10.45 val. Kavos, arbatos pertrauka.
12.00 val. Renginys Kovo 11-ajai ir konkurso nugalėtojų apdovanojimai

Linkime sėkmės!
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

​„MBGatvėje“ apie Šimtadienį 2020 MBG

ŠIMTADIENIS 2020_4Pagaliau atėjo vasario 7-oji diena, kurios laukė visa mokyklos bendruomenė, o ypač trečiokai bei gimnazijos abiturientai. Šimtadienis, kuriame šiemet ketvirtokai kėlėsi šimtmečiu atgal į praeitį, į trečiąjį dvidešimtojo amžiaus dešimtmetį, iš pat ryto pasitiko ketvirtokus džiazo muzikos garsais. Šimto dienų iki mokyklos baigimo šventė prasidėjo dienine dalimi, kurios metu abiturientai išbandė labiausiai paplitusias šiuo laikmečiu veiklas, susipažino su kultūra ir kasdienybe.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.

Poezijos popietė „Prie samovaro“

Poezijos popietė 1Sausio 20 dieną, kaip ir kasmet, Mykolo Biržiškos gimnazijos mokiniai, besimokantys rusų kalbos, susirinko šiltai praleisti popietę drauge su savo mokytoja Ala Tichomirova. Prie samovaro (tradicinio rusiško virdulio), nuo seno laikomo šeimos židiniu ir artumo simboliu, skambėjo pačių mokinių laisvalaikiu skaitoma rusiška poezija.

„MBG Naktis“ 2020

Naktis gimnazijoje yra kone visų mėgstamiausias ir laukiamiausias renginys kiekvienais mokslo metais. Gimnazistai laukia akimirkos, kai galės įžengti į džiugią, gyvą mokyklą ir joje džiaugtis baigtu pusmečiu. Mokinių savivalda kasmet papluša iš peties norėdama suorganizuoti tobulą renginį, ir dažniausiai tokia ta naktis ir būna. Šiemetinė naktis tikrai nebuvo išimtis.