IX Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

muzikos olimpiadaIX Lietuvos mokinių muzikos olimpiada nuotoliniu būdu vyks 2021 kovo 6 d.

Po sudėtingų keturių užduočių Vilniaus miesto mokinių muzikos olimpiadoje 2021 m. vasario 6 – 7 d. kelialapį dalyvauti šalies olimpiadoje iškovojo Gerda Sadauskaitė (I f kl.) ir
Viltė Venckutė (II d kl.).

Sveikiname! Linkime meninės kūrybinės ugnies Lietuvos mokinių IX muzikos olimpiadoje!!!

Dėl priėmimo į gimnaziją

Meda Marčiulionytė I g klasėInformuojame, kad kol kas nėra aišku dėl mokymosi kontaktiniu ar nuotoliniu būdų pavasarį. Kai tik LR Vyriausybė ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija priims reikiamus sprendimus, o Vilniaus miesto savivaldybės administracija patikslins Priėmimo Į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarką ir patvirtins Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos tvarką, nedelsdami ją paskelbsime.

Informaciją planuojama paskelbti iki 2021 m. kovo 1 d.

Prašymai į visas Vilniaus miesto mokyklas, kaip ir ankstesniais metais, bus teikiami per Vilniaus miesto savivaldybės administruojamą elektroninę prašymų teikimo į mokyklas sistemą.

Prieš jungdamiesi prie prašymų teikimo į mokyklas sistemos, galėsite susipažinti su Vilniaus miesto savivaldybės elektroniniame puslapyje skelbiama Priėmimo į mokyklas tvarka ir dažniausiai užduodamais klausimais, o Mokyklų žemėlapyje pasitikrinti, kuriai Vilniaus miesto mokyklai yra priskirta Jūsų gyvenamoji vieta.

Informacija apie priėmimo ir mokymosi sąlygas teikiama tel. 8 678 85012, 8 678 85013.