V Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

muzikos olimpiadaLapkričio 26 d. Klaipėdos universiteto Menų fakultete vyko V Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, kurioje dalyvavo mūsų gimnazijos pirmokas Laurynas Bertulis.

Olimpiadoje dalyvavo 36 mokiniai. Jie rašė muzikos istorijos testą, solfedžiavo ir ritmavo, dainavo pasirinktą dainą ir demonstravo savo autorinę kompoziciją. Kiekvieną olimpiados užduotį vertino skirtinga komisija. Diena buvo įtempta. Kartu su mumis į olimpiadą vyko jungtinio gimnazistų choro „Bičiulystė“ nariai, kurie talkino Tuskulėnų gimnazijos mokinei Julijai ir buvo nuostabūs Lauryno  sirgaliai. Dėkojame! Laurynas pasirodė labai gerai. Nors aukso ar sidabro medalio nelaimėjome, tačiau patirties ir naujų idėjų tikrai pasisėmėme. Kitais mokslo metais jau VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laureatai vyks į Tarptautinę muzikos olimpiadą Estijoje. Yra ko siekti! Kviečiu kurti ir bandyti laimėti teisę dalyvauti Tarptautinėje muzikos olimpiadoje visus kuriančius ir muzikuojančius gimnazistus.

Sveikiname Lauryną, linkime naujų kūrybinių sumanymų ir didelės sėkmės!
Muzikos klubo „Akoladė“ ir „Bičiulystės“ choro dalyvių vardu muzikos mokytoja Daiva Merkienė