MBG „Chorų karai 2017“

4 motyvai kovo 22 dieną

20170322_142700Arkadijus ir kiti turėjo liepą… Atlikus Kapitono Flinto Piratų mankštą jiems …kažkas atsitiko – mergaitė supyko, per vidurį kino paliko vaikiną. Vaikinas Martynas per vidurį kino mergaitę prie durų stabdyti mėgino…
Ne tau, Martynai, mėlynas dangus!

Saulala nusilaida. Dangaus armija išėjo gliaudyt telebimbam pupų, nuo ko tikriausiai ir tapo radioaktyvūs.
Bet visi laimingi šviesdami tarp pelenų ir dūmų, nes jie – naujoji karta!

Svajokliai SomBrerai aplankė mėnulį tėvulį, kuris papasakojo gražią istoriją…Tačiau be perstojo  kalantis birbeatas trukdė atidžiai klausytis. Jie suprato, kad žmogui reikia tylos, joje skendinčių pievų gėlėtų… Bet labiausiai už viską žmogui reikia žmogaus. Ir draugiškai išvyko į Venesuelą.

Jei nežinojote aštunto pasaulio stebuklo – tai reiškinys, kada lyja vyrais. Skambant Karalių lopšinei ir sudijo, jungtinės pajėgos saldžiai sapnavo tą paslaptingą lietų, kol pasidarė bloga. Tada juos ir pažadino… Maža nepasirodė.

Visi, kas neišvyko į Venesuelą, susitinkame „Chorų karų 2017“ finale!