„Visma Lietuva“ darbuotojų įkurto IT klubo baigiamasis susitikimas

image„Programavimo būrelis – kitaip“ – toks buvo sumanymas šiems mokslo metams. Taigi nuo spalio gimnazijoje veiklą pradėjo „Visma Lietuva“ įmonės darbuotojai. Kiekvieną antradienio vakarą mokykloje rinkosi mokiniai ir profesionalūs programuotojai, vieni sėmėsi žinių, o kiti kantriai ir negailėdami savo laiko jomis dalijosi. Bet viskas, kas prasideda, neišvengiamai turi baigtis. Programavimo užsiėmimai šiais mokslo metais jau baigėsi.
Gegužės 9 d. vyko baigiamasis renginys. Į jį  atvyko net 7 mokytojai – programuotojai. Paskutiniam susitikimui buvo numatyta mokinių darbų pristatymas, programuotojų pasakojimas apie atliekamus projektus, padėkos ir vaišės. Pradėjome nuo mokinių darbų pristatymų – tai buvo žaidimai, socialinio tinklo prototipas, populiarių žaidimų duomenų bazė. Mokiniai dalijosi iškilusiomis problemomis, džiaugėsi pasiekimais. Vėliau apie savo kelią į programavimą ir dabar kuriamus projektus pasakojo „Visma Lietuva“ programuotoja Monika. Apie sudėtingą finansinius skaičiavimus atliekančią programinę įrangą pasakojo Kęstutis. Kiti mokytojai jų pristatymus papildė savo įžvalgomis, pasakojamais apie darbą. Programuotojai atsakė į mokinių klausimus. Kai pasikalbėjome apie šių dienų programuotojo specialybę, aptarėme atliktus darbus, išmoktus C# ir Java script kalbų pradmenis, „Visma Lietuva“ darbuotoja Rūta apdovanojo mokinius diplomais, padėkų raštais ir dovanomis.
Norėtume nuoširdžiai padėkoti programuotojams, kurie negailėjo savo laiko, kantrybės, žinių ir stengėsi įkvėpti susidomėjimą programuotojo specialybe. Labai ačiū Jiems.
Susitikimas baigėsi pokalbiais apie ateitį ir vaišėmis. Tikimės, kad šių metų patirtis bus prasminga bei naudinga visiems ir kitais mokslo metais „Visma Lietuva“ įkurtas IT klubas tęs savo veiklą.

IT mokytoja Rima Šiaulienė