Gamtamokslinė laboratorinė mugė

20171117_135255Lietingą penktadieno popietę, lapkričio 17 dieną, Mykolo Biržiškos gimnazijos antrokai Arnas Vyšniauskas, Emilija Jakubovskaja su chemijos mokytoja Ramune Steponavičiene bei trečiokės Deimantė Jakštonytė, Paula Rudzinska su biologijos mokytoju Romu Darafėjumi dalyvavo Gamtamokslinėje laboratorinėje mugėje. Mugė vyko Jono Pauliaus II gimnazijoje, joje dalyvavo mokiniai ir iš Žirmūnų, Žemynos gimnazijų. Renginio metu gimnazistai demonstravo įvairius laboratorinius darbus iš fizikos, biologijos bei chemijos dalykų, o mokytojai ir mokiniai juos stebėjo, domėjosi, kaip viskas vyksta. Visų pasirodymai truko apie valandą, tačiau laikas neprailgo, buvo įdomu pamatyti, ką parengė kiti moksleiviai. Renginio pabaigoje organizatoriams, dalyviams ir darbus kuruojantiems mokytojams buvo įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės.

Paula Rudzinska III b ir Deimantė Jakštonytė III e