Lietuvos Respublikos gimnazijų I-IV klasių mokinių integruoto istorijos-technologijų konkurso „Lietuvos nepriklausomybei – 100“ baigiamasis renginys Seime

Dalia ir Mikas su savo darbaisMūsų gimnazijos II g klasės mokiniai Dalia Ustinavičiūtė ir Mikas Jankeliūnas kartu su technologijos mokytojomis Vilija Pautieniene ir Ramune Steponavičiene bei istorijos mokytoja Aušrele Gecevičiene kovo 2 d. dalyvavo baigiamajame Lietuvos Respublikos gimnazijų I-IV klasių mokinių integruoto istorijos-technologijų konkurso „Lietuvos nepriklausomybei – 100“ baigiamajame renginyje LR Seime.
Konkurso dalyviai turėjo pagaminti suvenyrą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui, ir pateikti jo istorinį aprašą, kuris būtų susijęs  su 1914–1940 m. laikotarpiu.
Konkursą globojo LR Seimo narė Dovilė Šakalienė.
Mūsų gimnazijos II g klasės mokinė Dalia Ustinavičiūtė pagamino trispalvį gėlių vainiką, kurį skyrė pirmajam Lietuvos Nepriklausomybės kovose žuvusiam kariui savanoriui Povilui Lukšiui bei 1990 m. sausio įvykių metu prie Vilniaus Spaudos rūmų sužeistam Vytautui Lukšiui. Jos darbas buvo apdovanotas III laipsnio diplomu.
II g klasės mokinys Mikas Jankeliūnas pagamino Gedimino pilies modelį, kurį skyrė pirmajam Lietuvos Trispalvės iškėlimui Gedimino pilies bokšte 1919 m. sausio 1 d.