PASIDŽIAUKIME KARTU – I vieta trijuose matematikos konkursuose

Dalinamės džiugiomis naujienomis MBG bendruomenei: III c klasės mokinė Alina Paliulionytė užėmė I vietą trijuose matematikos konkursuose! Šių metų tarptautiniame  matematikos konkurse „Kengūra“ Alina surinko 150 taškų ir tarp Lietuvos 11 klasės mokinių užėmė I vietą. 2018 m. balandžio 12–13 dienomis vykusiame XIX tarptautiniame matematikos konkurso „Euklidas“ finaliniame etape Lenkijoje Bydgoszcz mieste Alinai ir vėl šypsojosi sėkmė. Mokinė buvo pirmoji ir  už puikų pasirodymą buvo apdovanota specialiu prizu. O iš 67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados, kuri vyko 2018 m. balandžio 20–21 dienomis Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje, parsivežė auksą!
Visa gimnazijos bendruomenė sveikina III c klasės mokinę Aliną Paliulionytę ir jos matematikos mokytoją pavaduotoją ugdymui Violetą Bugailiškytę! Linkime sėkmės puikiai pasirodyti pasiruošimo ir atrankos stovykloje į tarptautinę matematikos olimpiadą (IOI 2018), kuri liepos mėnesį vyks Rumunijoje, ir rugpjūtį Lenkijoje vyksiančioje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2018).