Apie piešinių konkursą „Knygų namų šviesa“

468d51_381a93bb08e641f5a6c6eed22f2b3b4f~mv2

LR Seimo Jungiamojoje galerijoje eksponuojama nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Knygų namų šviesa“, skirto Nacionalinės bibliotekos 100-mečiui, geriausių darbų paroda. „Nacionalinė biblioteka – svarbi mūsų valstybės dalis, prisidėjusi prie Lietuvos tapatybės kūrimo ir išsaugojimo. Biblioteka – ypatinga erdvė, žmogiškojo buvimo teritorija ir žmogaus dvasinio augimo sąlyga. Skaitydami kartu su žodžiais perimame turtingą savo krašto ir pasaulio kultūrą, naujausias žinias, augame kaip asmenybės. Tikiu, kad ši jubiliejinė sukaktis paskatins ir įkvėps Lietuvos ateities kūrėjus ir toliau pažinti, švęsti ir drauge kurti mūsų visų bendrą turtą – Nacionalinę biblioteką“, – kviesdamas dalyvauti piešinių konkurse sakė bibliotekos generalinis direktorius prof. dr. Renaldas Gudauskas.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.