Pažinkime 2020-2021 mokslo metų kandidates į prezidento postą

Atėjo spalis, atėjo ir mokyklų prezidentų rinkimų laikotarpis. Šiais metais galime pasidžiaugti ypatingais rinkimais – dėl nepaprastosios padėties debatai organizuojami ne kartą, o du, kad abu moksleivių srautai turėtų galimybę gyvai ar transliacijos įraše išgirsti kandidačių programą, požiūrį į problemas mokyklos viduje ir mokinių atstovavimą už jos ribų. Varžovių motyvacinius laiškus, apie jų kompetencijas ir pažadus bendruomenei jau galima rasti ,,Facebook” platformoje, tad Gabiją Šeštokaitę iš II f klasės, II e mokines Gretą Ramanauskaitę bei Laurą Kemeklytę ir III f klasėje besimokančią Aistę Dirginčiūtę pasikviečiau ramiai pasikalbėti  apie visiškai kitokius dalykus, atskleidžiančius kiekvienos iš jų unikalią asmenybę.

Plačiau apie tai skaitykite elektroniniame gimnazistų laikraštyje „MBGatvė“.