Pagauk savo mūzą!

p_m_2020-12-17Laukiame švenčių visi…

Pavargome nuo kitokio mokymo(si) ir darbo, kalbėjimo su „juodais ekranais“ ar „spalvotais burbuliukais“ juose…

Laukiame balto sniego… Tiesa, šiek tiek jo turime, bet mums per maža, norime daug daugiau!

Norime visko daug daugiau!

Gruodžio 17 d. MBG muzikos klubo „Akoladė“ nariai pakvietė gimnazijos bendruomenę atsipūsti, klausant mokinių atliekamos muzikos, nusiraminti, pasvajoti, pailsėti, ir atsipalaiduoti. (ĮRAŠAS).

Skambėjo mokinių autorinės dainos ir instrumentinės pjesės, ir kiekvienas atlikėjas mums visiems linkėjo pagauti savo mūzą. Devynios mūzos senovės graikų mitologijoje buvo deivės, kurios lydėjo filosofus, menininkus ir kitus asmenis, kuriems reikėdavo įkvėpimo. Šios mitinės moterys buvo vadinamos mūzomis – graikišku žodžiu, reiškiančiu troškimą ir norą. Manau, kad dabar įkvėpimo reikia mums visiems…  Nepaprastai šiltai, mielai ir paveikiai nuskambėjo mokinių prisiminimai ir linkėjimai.

Nuoširdžiai dėkoju už šiltą ir saugų reginį. Ačiū už tai, kad praskleidėte savo kūrybos pasaulio duris, leidote pajausti dėmesį, dovanojote stebuklingų muzikos garsų puokštes.

Dėkoju Evelinai ir Gabijai, Matui, Austėjai, Ernestui, Ilzei, Elenai, Dianai, Nikitai, Gerdai, Jekaterinai ir Elžbietai už padovanotą džiaugsmą.

 Džiaugsmingų šv. Kalėdų ir Metų Naujų!!!

 Muzikos mokytoja Daiva Merkienė

 

Comments are closed.