Dėl dokumentų teikimo į III gimnazijos klasę

ratasATRANKOS KONKURSE į III gimnazijos klasę (laisvų vietų – 5), dalyvauja kandidatai  nuo 2021 kovo 1 d. iki kovo 31 d. UŽPILDĘ prašymą per e. sistemą Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainės puslapyje https://svietimas.vilnius.lt.

Prašome nuo birželio 25 d. iki birželio 30 d. 20.00 val. ATSIŲSTI el. paštu mbgpriemimas@gmail.com GIMNAZIJOS PRIĖMIMO KOMISIJAI dokumentus:

nustatyto pavyzdžio tėvų prašymą  (skenuota arba patvirtintą el. parašu);

- pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą arba jo projektą patvirtintą mokyklos antspaudu, pasirašytą atsakingo asmens;

- praėjusių (2019–2020 m. m. – 9 klasė) ir šių mokslo metų (2020–2021 m. m. – 10 klasė) miesto, šalies ar tarptautinių konkursų, olimpiadų laureatų ir nugalėtojų (I–III vietos) diplomų kopijas;

- individualaus ugdymo planą (formą-anketą rasite čia <<<).

Kiekvienam, GIMNAZIJOS PRIĖMIMO KOMISIJAI pateikusiam prašymą, suteikiamas gimnazijos registracijos numeris (išsiunčiamas el. paštu).

Liepos 2 d. 17 val. gimnazijos interneto svetainėje bus skelbiamas priimtų į III gimnazijos klasę mokinių sąrašas.